جمعه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / روزنامه همشهری / پایین آمدن همزمان ۵ فیلم از پرده

پایین آمدن همزمان ۵ فیلم از پرده

پایین آمدن همزمان ۵ فیلم از پرده

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-27 15:35:45Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

سینما و تلویزیون > سینمای‌ ایران – با پایان یافتن مهلت اکران نیمی از فیلم‌های روی پرده، فقط ۲ فیلم تازه از امروز به نمایش عمومی درمی‌آیند و تماشاگران برای دیدن مهم‌ترین پروژه‌های سینمایی یک سال اخیر باید منتظر آغاز جشنواره فجر باشند؛ ضمن اینکه «فروشنده» اصغر فرهادی هم با پایین آمدن از پرده به‌زودی وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.
به گزارش همشهري، «چهار اصفهاني در بغداد» محمدرضا ممتاز و «ما همه گناهكاريم» حامد امرايي در شرايطي از امروز چهارشنبه اكران مي‌شوند كه «مشكل گيتي» به كارگرداني و تهيه‌كنندگي بهرام كاظمي هم پس‌از پشت سر گذاشتن بحران تبليغات ماهواره‌اي، دوباره به جمع فيلم‌هاي روي پرده بازگشته است. «خشكسالي و دروغ»، «آس و پاس»، «نيمه‌شب اتفاق افتاد»، «سيانور» و «اين زن حقش را مي‌خواهد» هم پس از ۱۰هفته، ديگر فرصتي براي كشاندن تماشاگران به سالن‌هاي تاريك سينما ندارند.

۱۰۰در برابر ۴و ۶
«متولد۶۵» مجيد توكلي كه جزو پديده‌هاي گيشه پاييزي امسال بود و از مرز فروش يك‌ميليارد تومان گذشت، در روزهاي پاياني اكران تنها با ۴سالن در تهران به نمايش خود ادامه مي‌دهد. اين را مقايسه كنيد با بيش از ۱۰۰سالن سينماي «سلام بمبئي» در سراسر ايران كه فروش تقريبا۵ ميليارد توماني فقط در تهران براي آن رقم زده است. «حرير» هم با وجود اينكه ۲هفته از اكرانش مي‌گذرد، ناچار است با ۶سينماي خود بسوزد و بسازد.

آزاد شدن مشكل‌دارها
تقريبا يك هفته پس از توقف اكران مشكل گيتي به‌دليل پخش تيزرهاي تبليغاتي آن از شبكه‌هاي ماهواره‌اي فارسي‌زبان، روز گذشته حبيب اسماعيلي، پخش‌كننده فيلم از حل شدن مشكل آن خبر داد. به اين ترتيب، مشكل گيتي از امروز دوباره به نمايش درمي‌آيد. «سه بيگانه» مهدي مظلومي هم كه به‌دليل مهاجرت كارگردان به آن سوي آب‌ها و همكاري با شبكه‌هاي ضدايراني به محاق رفته بود، حالا مجوز اكران گرفته و در نوبت پخش است؛ هر چند بعيد به‌نظر مي‌رسد فيلم او در سينماها به توفيق برسد.

آغاز اكران شهرستان
فيلم‌هاي سينمايي «گيتا» به كارگرداني مسعود مددي و «وارونگي» به كارگرداني بهنام بهزادي كه از حدود يك هفته پيش در تهران روي پرده رفته‌اند، كجدار و مريز به اكران خود ادامه مي‌دهند. وارونگي در پايتخت ۱۰سالن در اختيار دارد و گيتا در ۱۸سالن ميزبان علاقه‌مندان است. به‌زودي اكران اين دو فيلم در شهرستان‌ها آغاز مي‌شود تا بلكه در فاصله يك‌ماه مانده تا جشنواره سي و پنجم، فروش آنها در گيشه سر و سامان بگيرد.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-27 15:37:59Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار