پنج شنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / اجتماعی / آخرین وضعیت ورزشکاران سرباز تیم‌های لیگ‌برتری

آخرین وضعیت ورزشکاران سرباز تیم‌های لیگ‌برتری

آخرین وضعیت ورزشکاران سرباز تیم‌های لیگ‌برتری

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-02 09:58:18Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

اجتماع > اجتماعی – همشهری آنلاین:
مدیر کل تربیت بدنی نیروهای مسلح گفت: هیچ تیم نظامی لیگ برتری برای حضور عالیشاه و نوراللهی اعلام آمادگی نکردند به همین دلیل این دو نفر به تراکتورسازی پیوستند.
به گزارش ایسنا، سردار مهرعلی باران چشمه در یک برنامه رادیویی درباره وضعیت ورزشکاران سرباز گفت: تمام بازیکنان سرباز در همه رشته ها برای گذراندن دوران خدمت خود باید در تیم های نظامی حضور یابند. البته شرایط رشته فوتبال کمی فرق دارد و تیم ها بر اساس نیازی دارند که برای جذب سربازها اعلام آمادگی می کنند.

وی افزود: با توجه به آن که هیچ تیم نظامی لیگ برتری برای جذب عالیشاه و نوراللهی اعلام آمادگی نکرد، ما نیز با تشکیل کمیته ای متشکل از مسئولان تربیت بدنی ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و اداره منابع انسانی و با تصمیم جمعی به این نتیجه رسیدیم که این دو نفر به تیم تراکتور سازی بروند.

باران چشمه درباره حضور سربازان پرسپولیس در تیم های نظامی دسته یک تصریح کرد: حضور بازیکنان لیگ برتری در تیم های دسته یک باعث افت فنی می شود و مسائل روحی و روانی آن ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

مدیر کل تربیت بدنی نیروهای مسلح درباره طرح های پیشنهادی درخصوص حل مشکلات فوتبالیست های سرباز خاطر نشان کرد: همه از موضوع فوتبالیست های سرباز ابراز ناراحتی می کنند اما تا به حال کسی طرحی برای این موضوع ارائه نداده است. هر شخصی که طرحی در این باب دارد باید به فدراسیون فوتبال ارائه دهد تا از طریق وزارت ورزش و جوانان به دست وزارت دفاع برسد.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار