پنج شنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / گیلان / آتش‌سوزی ۵ واحد تجاری و مسکونی در «لولمان» بر اثر انفجار خودور در داخل مغازه/ یک نفر کشته شد

آتش‌سوزی ۵ واحد تجاری و مسکونی در «لولمان» بر اثر انفجار خودور در داخل مغازه/ یک نفر کشته شد

آتش‌سوزی ۵ واحد تجاری و مسکونی در «لولمان» بر اثر انفجار خودور در داخل مغازه/ یک نفر کشته شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس, ابراهیم صالحی توچائی در جریان تصادف دو خودروی سواری در شهر «لولمان» اظهار کرد: دو خودروی پژو ۴۰۵ و پراید۱۴۱ در روستای «چولاب» لولمان با همدیگر تصادف کردند.
13930811000530_PhotoA
وی به انحراف و ورود خودروی پژو به داخل یک مغازه در روستای «چولاب» اشاره کرد و افزود: خودروی مذکور در داخل مغازه منفجر شده است. شهردار لولمان با بیان اینکه بر اثر تصادف و انفجار خودروی پژو یک نفر کشته شده است، تصریح کرد: انفجار خودروی مذکور سبب آتش‌سوزی چهار واحد مغازه و یک واحد مسکونی شده است. صالحی توچائی به حضور به‌موقع خودروهای آتش‌نشانی از شهرهای لولمان، آستانه‌اشرفیه، لشت‌نشا و کوچصفهان اشاره کرد و گفت: اکنون آتش‌سوزی مهار شده است.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار